» Muu merkki Donaldson P785390 Ilmansuodatin Donaldson P785390

Muu merkki Donaldson P785390 Ilmansuodatin Donaldson P785390

Työkoneet > Muut >

NettiX ID: 2013936

ALV 0% 65
ALV 24% 80

Tekniset tiedot

  • Muu merkki Donaldson P785390

  • Ei ilmoitettu

  • Ei ilmoitettu

  • Ei ilmoitettu

  • 0

  • 0

  • 0

Lisätiedot

  • Myydään uusi ja käyttämätön ilmansuodatin Donaldson P785390.

    OEM koodi P785390, sama tuote seuraavien filttereiden kanssa:

    ATLAS COPCO 3222188141
    CLAAS 12231613
    DYNAPAC 394690
    ECOLOG 7017357
    KONECRANES 54104256
    LJUNGBY 90051446
    METSO MM0311574
    NORMET 100048352
    ROTTNE 1130062
    SANDVIK 55089267
    UNIQUE 13001
    VAN HOOL 11185242

    Varastokoodi:T338
    Varstopaikka: Z - hylly

    Katso myös muut ilmoituksemme. Uusia tuotteita lisätään myyntiin päivittäin.

    Ps. Tiesitkö että toimitamme tuotteita ympäri Suomea? Tämänkin tuotteen saat halutessasi matkahuollolla tai postilla toimitettuna.

  • Jurva, Etelä-Pohjanmaa, Suomi

  • Jouko Sjöblom Oy

  • Näytä ilmoitus

Ota yhteyttä